קורס הסמכת מדריכי כדורגל

קורס הסמכת מדריכי כדורגל

..החיידק הזה שכל כך טבעי לחלק גדול מאתנו ונשמע זר למי שלא חלק ממנו, החיידק הזה מתחיל בגיל צעיר מאד, החיידק הזה תמיד מתחיל ב “רוצה להיות על המגרש, רוצה להיות שחקן, רוצה להיות כוכב”

ועם הזמן מגיעה ההבנה שהמאמן חשוב לא פחות מהחלוץ, שהמאמן הוא שחקן הקישור האמתי שלמעשה מדביק ומחבר את כל הפזל הזה שנקרא קבוצת כדורגל.

והמיומנות שלו היא זו שתקבע עד כמה החלקים יהיו מהודקים זה לזה.

_MG_0580

הדרך להפוך למאמן כדורגל עוברת דרך 3 שנות לימודים ומחייבת תעודת מדריך כדורגל מוסמך כנקודת התחלה.                           

הדרך למדריך כדורגל מוסמך עוברת אצלנו, במכללת RUN TO SUCCESS.

חוק מנהל הספורט בישראל מחייב את כל הרוצה לאמן כדורגל באופן מקצועי לעבור קורס הדרכת כדורגל, קורס שבסיומו תצא לדרך ותתחיל לעבוד באופן סדיר ולאמן ילדים ונוער עד גיל 16. שנות ההדרכה הראשונות שלך כמדריך כדורגל מוסמך הן אלו שיהוו עבורך בסיס תאורטי ומעשי להמשך הקריירה כמאמן מקצועי בשנים שלאחר מכן.

בקורס תלמד לימודי תאוריה (פיזיולוגיה, פסיכולוגיה של ספורט, אנטומיה ותורת האימון) אך רובו של הקורס יושתת על לימודים ענפיים שמתרכזים בהכנה גופנית, מיומנות אישית, הדרכה חוקה ושיפוט.

קורס זה הינו ירית הפתיחה שלך כדי להבין את המשחק בפן המקצועי מהעמדה שמחוץ לקווים, אומרים ש”דברים שרואים מכאן לא רואים משם” ופעמים רבות שאלת את עצמך כמו כולנו למה המאמן עושה פעולה זו או אחרת, למה הוא מוציא שחקן מסויים ומכניס אחר, מה עומד מאחורי ההחלטות הטקטיות שלו והשינויים הדינמים במערך הקבוצה… כל השאלות האלו שבהרבה מקרים קשה לענות עליהן כשחקן ובטח שכאוהד, הן שאלות שבאופן טבעי יזכו למענה במהלך הקורס.

את הקורס יכול לעשות כל אדם מעל גיל 16 עם נסיון של 3 שנים בהכרות עם עולם הכדורגל, כמובן שתתבקש להציג אישור רפואי מתאים ולעבור ראיון אישי ומבחן מעשי, אך לא: אינך חייב להיות שחקן כדורגל מעולה כדי להיות מדריך או מאמן, וכולנו מכירים מאמנים שלא היו שחקנים בעברם או כאלו שלא הטביעו חותם על המגרש אלא על הקווים.

תעודת ההסמכה של הקורס תפתח לך את השער, היא הצעד הראשון למי שרואה ורוצה קריירה בתחום אימון הכדורגל המקצועי, וגם למי שרק מעוניין לעבוד עם מחלקות ילדים ונוער באגודות וגופים שונים, אין לזלזל בעבודה עם נוער וילדים והיום ברור יותר מתמיד שחלק גדול מכוכבי הכדורגל התגלו בגיל צעיר מאד, אתה יכול להיות זה שיגלה את השחקן המוביל הבא ויטפח וידריך אותו, יעצב אותו מנטלית ויחדיר בו ערכים ספורטיבים וכלים להמשך הדרך.

הקורס כפוף לתכנית להכשרת מדריכים מטעם מנהל הספורט, ומוכר על חשבון פיקדון חיילים משוחררים הרשם עוד היום ואל תחכה לדקה ה 90….

סגירת תפריט
 
נגישות
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן