קורס הסמכת מדריכי כדורסל

קורס הסמכת מדריכי כדורסל

הקצב, האנרגיה, הדינמיקה ו… טיים אאוט לכמה שניות ושוב חזרה ללופ המסחרר הזה שאין מטריף ממנו במשך 40 דקות, הכדורסל בישראלי תמיד התכתב עם אירופה, כילדים תמיד רצינו “להיות שם” וידענו שזה אפשרי, שזה ניתן להשגה, שזה היה שלנו כמה פעמים, שאנחנו על המפה.

ובתוך הקצב המסחרר הזה נמצא המאסטרו על הקווים, המאמן שהעיניים שלו זזות ימינה שמאלה במהירות וכמו בשלט רחוק ממקם את השחקנים.

המיומנות שלו היא זו שתקבע עד כמה החלקים יהיו מהודקים זה לזה, עד כמה לקבוצה יהיה “אופי” שיחלץ אותה מרגעים קשים לניצחונות של השניות האחרונות.

כדורסל הוא משחק של השניות האחרונות, אבל אתה – אל תחכה להן, בוא ועלה על המגרש עכשיו.

 

הדרך למדריך כדורסל מוסמך עוברת אצלנו, במכללת  Run To Success.

שנות ההדרכה הראשונות שלך כמדריך כדורסל מוסמך הן אלו שיהוו עבורך בסיס תאורטי ומעשי להמשך הקריירה כמאמן מקצועי בשנים שלאחר מכן.

בקורס תלמד לימודי תאוריה (פיזיולוגיה, פסיכולוגיה של ספורט, אנטומיה ותורת האימון) אך רובו של הקורס יושתת על לימודים ענפיים שמתרכזים בהכנה גופנית, מיומנות אישית, הדרכה חוקה ושיפוט.

קורס זה הינו ירית הפתיחה שלך כדי להבין את המשחק בפן המקצועי מהעמדה שמחוץ לקווים ופעמים רבות שאלת את עצמך כמו כולנו למה המאמן עושה פעולה זו או אחרת, למה הוא מוציא שחקן מסויים ומכניס אחר, מה עומד מאחורי ההחלטות הטקטיות שלו והשינויים הדינמים במערך הקבוצה… כל השאלות האלו שבהרבה מקרים קשה לענות עליהן כשחקן ובטח שכאוהד, הן שאלות שבאופן טבעי יזכו למענה במהלך הקורס.

את הקורס יכול לעשות כל אדם מעל גיל 16 עם נסיון של 3 שנים בהכרות עם עולם הכדורסל , כמובן שתתבקש להציג אישור רפואי מתאים ולעבור ראיון אישי ומבחן מעשי, אך לא: אינך חייב להיות שחקן כדורסל מעולה כדי להיות מדריך או מאמן, וכולנו מכירים מאמנים שלא היו שחקנים בעברם או כאלו שלא הטביעו חותם על המגרש אלא על הקווים, אפילו לגובה אין משקל….

תעודת ההסמכה של הקורס תפתח לך את השער, היא הצעד הראשון למי שרואה ורוצה קריירה בתחום אימון הכדורסל המקצועי, וגם למי שרק מעוניין לעבוד עם מחלקות ילדים ונוער באגודות וגופים שונים, אין לזלזל בעבודה עם נוער וילדים והיום ברור יותר מתמיד שחלק גדול מכוכבי הכדורסל התגלו בגיל צעיר מאד, אתה יכול להיות זה שיגלה את השחקן המוביל הבא ויטפח וידריך אותו, יעצב אותו מנטלית ויחדיר בו ערכים ספורטיבים וכלים להמשך הדרך.

הקורס כפוף לתכנית להכשרת מדריכים מטעם מנהל הספורט, ומוכר על חשבון פיקדון חיילים משוחררים.

הרשם עוד היום ואל תחכה לשניות האחרונות כדי לזרוק ל 3…

 

סגירת תפריט
 
נגישות
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן