קורס להכשרת מדריכים במחול והתעמלות אירובית – ע”פ חוק הספורט

קורס להכשרת מדריכים במחול והתעמלות אירובית – ע”פ חוק הספורט

המהפכה כבר כאן !

תחום הפיטנס הפך בשנים האחרונות למוביל ואטרקטיבי מאי פעם, העניין הרב שמגלה החברה באורח חיים בריא ושמירה על הגוף העלה באופן משמעותי את המודעות ואת קהל המתאמנים והמתעניינים, עשרות מכונים חדשים נפתחו ונדמה שקשה לבחור היכן ואצל מי להתאמן, מהם ההבדלים ואיך המתאמן מתאים לעצמו את התכנית הטובה ביותר.

כאן נכנסת לתמונה מכללת Run To Success ולוקחת יד ביד את החלום שלך להנהיג ולהוביל את תחום הפיטנס בישראל, להתבלט ולתת ערך נוסף כמדריך.

הגישה שלנו היא שמדריכי האירובי הם מנהיגים וכאלו שמחנכים לבריאות ושיפור איכות החיים של קהל המתאמנים, שיפור השליטה והביצוע הגופני בסגנון המחול וההתעמלות האירובית על נושאיה , אבל מעבר לכך: מדריך טוב ידע למקסם את היכולות של המתאמן שלו בלי לייאש אותו, ידע להציב לו מטרות ראליות ולנטוע בו את התחושה שהיעד האפשרי ולמעשה הוא הרבה יותר מיעד ארעי אלא שינוי באורח החיים ובתפיסה עצמה.

 

מיומנויות ההדרכה האלו נלמדות ונרכשות בקורס שלנו, יד ביד עם לימוד והכשרה מקצועית ומיומנות הדרכה אנו נותנים דגש רב על המוניטין האישי של המדריך, יכולות השיווק שלו, כי כל מדריך למעשה “עוסק” בשיווק ומעוניין להתמקצע, להתבלט ולדעת לשווק את עצמו על מנת למשוך אליו מתאמנים.

הלימודים מחולקים לתחום מדעי/עיוני הכולל פיזיולוגיה, אנטומיה, טרמינולוגיה של תנועות, מבנה השריר ומבנה השלד, מערכת השרירים ומערכת הנשימה והעצבים, תורת האימון, תזונה (פחמימות, מטבוליזם, הרכב, מזונות, סיבים תזונתיים, צרכים לספורטאים, משקאות ספורט, העמסת פחמימות) ופציעות בספורט ולתחום מעשי הכולל צעדי בסיס, מבנה שיעור נכון, חימום, כוריאוגרפיה, סדנאות קצב ומוזיקה, אירוביקה קלאסית, מיומנויות הדרכה ועוד.

דגש יינתן גם על אירובי מדרגה, עיצוב הגוף וחיזוק השרירים, תלמדו מאגר רחב של תרגילי חיזוק כנגד משקל גוף ואביזרים שונים, עקרונות יציבה, מתיחות ועוד.

החלק המעשי יכלול התנסות בהדרכה וקבלת משוב אישי עבורך.

כל אלו יקנו לך ארגז כלים מקצועי ויעיל שישמש אותך הן בהדרכה עצמה, הן בהתמודדות במקרי פציעה או מוטיבציה של מתאמן והן בשיווק עצמי מול גופים וחשוב מכך: בדינמיקה השוטפת אל מול המתאמנים שלך שכל אחד מהם עולם ומלואו.

כמובן שתתבקש להציג אישור רפואי מתאים ולעבור ראיון אישי ומבחן מעשי, הקורס מיועד לבני 17 ומעלה עם וותק של שנה לפחות בתחום.

תעודת ההסמכה שתקבלו בקורס מטעם מכללת Run To Success הינה תעודת מדריך מחול אירובי מוסמך מטעם המכללה ובאישור מנהל הספורט.

אנו נסייע לבוגרי הקורס להשתלב בשוק העבודה.

הטבה! תעודת אימון רצועות ללא תשלום (אינו מוגדר על פי חוק הספורט)

סגירת תפריט
 
נגישות
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן