חמשת המפתחות שיהפכו אותך למאמן כדורסל ענק

חמשת המפתחות שיהפכו אותך למאמן כדורסל ענק

אם אתה מאמן קבוצת נוער בכדורסל ואתה מזהה פוטנציאל גדול של כמה כוכבים עולים בקבוצה שלך, אנחנו רוצים להציע לך כמה נקודות למחשבה על הדרך בה תהפוך למאמן כדורסל ענק ותסייע להם להגשים את החלום ולהיות שחקני כדורסל גדולים מהחיים.

הנה חמש דרכים להפיק כוכבים מקבוצת הכדורסל שלך

1. איכויות של כוכבים-  למד את השחקנים שלך לשחק משחק קבוצתי- כאשר טובת הקבוצה גוברת על טובת האינטרס האישי וזה העיקרון שינחה אותנו לגבור ביחד על הקבוצה הנגדית. עודד את השחקנים שלך להיות חברי צוות שאינם אנוכיים. חברי צוות התומכים זה בזה גם בניצחונות וגם בהפסדים.

2.שיטת האימון-  כנס ישיבה קבוצתית באימון הראשון של העונה או בהזדמנות הקרובה. הגבל את ניתוחי המשחק לדברים חיוביים שקרו במהלך המשחק והגדר מטרות ספציפיות וברורות לאימון הבא. מטרות שיכסו את כל הדברים שדורשים שיפור . בקש מההורים לדחות  או לבטל את הראיונות המתבצעים לאחר המשחק על מנת לתדרך אותם כראוי ואם כבר קרתה טעות ואתם צרכים לתקן את השחקן עשו זאת בשיטת הסנדוויץ’- ציינו דבר טוב שהשחקן עשה, לאחר מכן ספקו הנחיות תיקון ספציפיות ומפורשות וסיימו עם מחמאה.אימונים ותרגול- שחק כדי ללמוד, שחק כדי לתרגל ותנצח מחשקים! תן לילידם לשחק ליהנות תוך כדי המשחק התחרותי. כך תכין אותם לשחק טוב יותר בצורה תחרותית. מה שתלמד אותם באימון יעבור למגרש.

  1. אסטרטגיית משחק- שמור על שיטת משחק פשוטה! כדורסל הוא משחק פשוט. אין צורך בתרגול של מערכות מורכבות ומסובכות. התמקד במערכת אחת או שתיים עם שלוש- ארבע פעולות. אפילו ב- NBA המאמנים הכי מצליחים הם אלו ששומרים על אסטרטגיית משחק פשוטה.
  2. ייצר זיכרונות של כוכבים- חוויית המשחק של שחקן צעיר בקובצה מקצועית עשויה להשפיע על התפתחותו כאדם. איך השחקנים שלך יזכרו את האימון בעוד 10 שנים קדימה? הקפד על מפגשים קבוצתיים חברתיים עם כל השחקנים לאחר המשחק. מפגש גלידה, פיצה או אפילו סרט. השחקנים שלך יזכרו את הזמנים הטובים שעברו יחדיו הרבה אחרי שישכחו מה למדו באימונים.

אנחנו בחברת Run To Success מאמינים כי מאמן הכדורסל הוא האדם הכי משמעותי המשפיע על התפתחות השחקנים הצעירים והפיכתם לכוכבי כדורסל. הוא דמות המפתח המרכזית בהליך הפיכתם לשחקני כדורסל ספורטיביים ומצליחים ואף יותר חשוב מכך, אנשים טובים מוצלחים בעתיד.

סגירת תפריט
 
נגישות
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן